CRISTINA LOPATA

Manager General

+40 21 233 30 11

cristina.lopata@aspad.eu

MARIUS DUTA

Manager vanzari industrie

+40 741 256 240

marius.duta@aspad.eu

GABRIEL RADU

Manager vanzari auto

+40 748 196 828

gabriel.radu@aspad.eu

CRISTIAN DUMITRIU

Manager vanzari retail

+40 758 054 673

cristian.dumitriu@aspad.eu

RAZVAN FOCEA

Manager achizitii

+40 786 428 044

razvan.focea@aspad.eu

GABRIEL IFRIM

Manager marketing si vanzari online

+40 759 026 976

gabriel.ifrim@aspad.eu

NICOLAE SOARE

Sef atelier chiptuning, electrica si diagnoza auto

+40 744 510 520

nicolae.soare@aspad.eu

REMUS TURICA

Tehnician demo-van

+40 741 256 253

remus.turica@aspad.eu

DANIEL NICULAE

Reprezentant vanzari Bucuresti

+40 745 259 572

daniel.niculae@aspad.eu

TRAIAN CHIRITESCU

Reprezentant vanzari BUCURESTI, CALARASI, IALOMITA

+40 759 026 971

traian.chiritescu@aspad.eu

CORNEL CONSTANTIN

Reprezentant vanzari BACAU, BOTOSANI, SUCEAVA, NEAMT, IASI

+40 748 214 707

cornel.constantin@aspad.eu

ALEXANDRU RAD

Reprezentant vanzari CLUJ, ALBA, BISTRITA NASAUD

+40 742 070 455

alexandru.rad@aspad.eu

Laszadi Szabolcs

Reprezentant vanzari CLUJ, ALBA, MURES, HARGHITA

+40 786 428 042

szabolcs.laszadi@aspad.eu

Cristian Lazar

Reprezentant vanzari TIMIS, ARAD, HUNEDOARA, CARAS SEVERIN

+40 756 046 242

cristian.lazar@aspad.eu

Alexandru Lupsa

Reprezentant vanzari BACAU, BOTOSANI, SUCEAVA, NEAMT, IASI

+40 745 665 739

alexandru.lupsa@aspad.eu

Serban Campan

Reprezentant vanzari BIHOR, SALAJ, SATU MARE, BAIA MARE

+40 786 428 045

serban.campan@aspad.eu

Cristian Sofei

Reprezentant vanzari GORJ, MEHEDINTI, DOLJ, OLT

+40 758 073 012

cristian.sofei@aspad.eu

Daniel Mirita

Reprezentant vanzari ARGES, VALCEA, DAMBOVITA

+40 745 058 321

daniel.mirita@aspad.eu

Bogdan Musat

Reprezentant vanzari PRAHOVA, BRASOV, BUZAU, COVASNA

+40 746 288 041

bogdan.musat@aspad.eu

Serban Campan

Reprezentant vanzari BIHOR, SALAJ, SATU MARE, BAIA MARE

+40 786 428 045

serban.campan@aspad.eu